7 lietu stafete

Jāsāk ar to, ka neskatoties uz to, ka šis ir spēļu blogs, ne tik ļoti personīgais par visu un neko, man ir nodota savādā stafete uzrakstīt 7 lietas par sevi, ko cilvēki varētu nezināt. Šodien tik to atklāju un par to jāpateicas – tvinky.com blogam. Tad nu lai viss būtu interesantāk, minēšu 7 lietas par sevi saistībā ar spēlēm.

20070511_185715_duckhunt1. Pirmā spēle ko savā mūžā spēlēju bija Duck Hunt, šķiet, 5 gadu vecumā uz NES platformas, jebšu austrumeiropā viņu labāk pazina kā – žilitonu pateicoties uzņēmīgajiem ķīniešiem. Lielākie puikas toreiz atrunājās, ka tanciņi (Battle city) priekš manis būšot par sarežģītu.

 

2. Spēle, ko visilgāk savā mūžā esmu spēlējis, šķiet ir Diablo 2. Daudz komentārus laikam tas neprasa. No iznākšanas gada ar vairākām pauzēm, līdz pat pavisam nesen – 2008. gada decembris.

3. Spēle, kas izieta visvairāk reižu pilnīgi noteikti ir Need For Speed Porsche Unleashed. Galvenokārt dēļ gļuka, kas bieži vien lika lietotāja profilam nokārties līdz tas nebija  vairs palaižams. Rezultātā spēle tika izieta atkal un atkal. Pateicoties izcilajam gameplay, īpašas raizes tas nesagādāja.

max-payne-movie-poster-44. Es vēl joprojām nevaru izšķirties, kura ir līdz šim labākā – pēc spēles veidotā filma. Sīvi konkurenti ir Silent hill un Max Payne. Silent Hill gadijumā ar pirmo reizi paliku mazliet apjucis, taču otro reizi noskatoties nonācu pie secinājuma, ka filma patiešam ir baudāma un lika vairāk palūkoties spēļu seriāla virzienā. Max Payne izrādijās daudz labāka nekā bija gaidāms. Patiesībā vizuāli baudāma filma, domāju, ne tikai spēles faniem. Tāda veida filmas nav domātas filozofiska rakstura pēcgaršai prātā, taču vieglai atpūtai, un savu uzdevumu izpilda lieliski.

5. Manā gadijumā, vislipīgākās melodijas no kādas spēles ir spēlei BombJack uz Commodore 64 platformas (zemāk video). Pēc neilga laika spēlēšanas, tās iesēžas galvā (tik tālu) uz visu atlikušo mūžu. Tāpēc apdomājieties labi, pirms palaižat zemāk esošo video.
 

diablo26. Ja man tagad būtu jānosauc starp spēlēm savs favorīts nr. 1, tas prasītu pamatīgu laiku pārdomām. Spēlēšanas laika un perioda salīdzinājumi. Vadībā sīvā konkurencē izvirzās jau pieminētais Porsche Unleashed, Diablo 2,Super Mario bros. (NES),TES3 Morrowind. Šķiet, ka tomēr Diablo 2 ir visu laiku favorīts, ko pierāda arī ilgais spēlēšanas laiks. 

 

7. Savā mūžā esmu mēģinājis vairākkārt iekļauties spēļu industrijā, mēģinot izstrādāt spēles. Tiesa visas reizes neveiksmīgi, pacietības trūkuma dēļ. Neskaitāmām spēlēm esmu veidojis modus, tai skaitā – Neverwinter nights, Half-life 1/2, Morrowind. Un salīdzinoši nesen, pāris browseru spēles, kas vēl līdz šim brīdim nav pabeigtas vai nu laika trūkuma vai citu prioritāšu dēļ. Vai vēl pie tā kādreiz atgriezīšos un nopietnāk? Pašlaik patiešām nav ne jausmas. Šķiet, ja apstākļi būs labvēlīgi un būs domubiedri, entuziasti.

 

Tad nu nododu stafeti tālāk, tiesa septiņi gan nesanāks, bet Latvijā vairs nav daudz blogeru, kas šo lietu jau nebūtu izdarijuši:

* Kubiksovs – fotoblogs

blogs.gjans.com – skanīgs blogs

Advertisements

3 comments so far

 1. Tvinky on

  Heh, paldies!
  Šķiet, ka mana pirmā spēle arī bija Duck Hunt.

 2. neitrano on

  Porsche Unleashed nevarēja palaist iekš Windows XP. Neatceris kas tur par lietu. Teicama spēle, gribētos vēl izbraukt

 3. tautietis on

  PU darbojas iekš XP. Pat uz Vistas iet bez problēmām.
  Iespējams nelāgi uzlauzta versija.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: